O nas

Przedszkole Niepubliczne AKUKU jest placówką oświatową istniejącą od 1 kwietnia 2008 roku.
W ramach procesu edukacyjnego w przedszkolu jest realizowana podstawa programowa wychowania przedszkolnego zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Dużym atutem naszego przedszkola jest oferta zajęć językowych, artystycznych i ruchowych. Na podstawie naszego doświadczenia uważamy, że zajęcia artystyczne wpływają na umiejętności potrzebne w każdym środowisku. Uczą relacji w grupie, otwartości, kontaktów międzyludzkich. Budują poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Nasze przedszkole jest usytuowane w sąsiedztwie malowniczego Parku Zdrowie i Ogrodu Botanicznego. Lokalizacja zapewnia dzieciom aktywne i zgodne z naturą spędzanie wolnego czasu, a rodzicom dogodny dojazd.