Organizacja

Nasze przedszkole pracuje cały rok, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz w dniach: 2 maja, 31 maja, 16 sierpnia 2024 roku.

Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku 2 – 6 lat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:30 oraz wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek) w formie cateringu.

Poza stałymi porami posiłków i zajęć dodatkowych, staramy się, aby czas płynął swobodnie, aktywności dostosowujemy do aktualnych możliwości dzieci. Podążamy za ich potrzebą ruchu, ale znajdujemy również czas na wyciszenie się, czytanie i odpoczynek.

W AKUKU staramy się spędzać jak najwięcej czasu na naszym placu zabaw, w ogrodzie botanicznym lub pobliskim parku. Obserwujemy przyrodę i szalejemy na trawie, dajemy przestrzeń i czas do swobodnej zabawy, a proponowane przez nas zajęcia korzystnie wpływają na rozwój emocjonalny i fizyczny.